Veškerá léčebná péče je pro pojištěnce českých smluvních pojišťoven plně hrazena.

Odborná lékařská péče

Lůžkové oddělení je vedeno primářem se specializací FBLR. Odbornou péči dále zajišťují lékaři se specializací na rehabilitaci, interní medicinu a chirurgii. Vzhledem k zaměření oddělení na péči o pacienty po ortopedických operacích, jsou každodenně prováděny také vizity konsiliáři s ortopedickou specializací.

Ubytovací podmínky

Zařízení zahrnuje dvě lůžková oddělení. Obě oddělení jsou zcela bezbariérová.

Pokoje pro pacienty jsou jedno-, dvou-, tří- a čtyřlůžkové, některé jsou vybaveny moderními polohovatelnými lůžky. Některé pokoje mají i vlastní WC a sprchu, ostatní mají sociální zařízení společné. Všechny WC i sprchy plně odpovídají standardům pro pohybově postižené občany, WC vybaveno nástavcem na WC.

V letních měsících je přímo v patře lůžkového oddělení rozsáhlá terasa s lavičkami s výhledem na celé centrum Prahy a Hradčany.

Možnost připojení na bezplatný WIFI internet.

Rozdělení pokojů:

Standardní pokoje dvou, tří a čtyřlůžkové. Společná televize a lednice je umístěna na chodbě.

Nadstandardní- jedno-, dvou- a třílůžkové pokoje s příspěvkem pacienta na nadstandardní vybavení. Tyto pokoje mají vlastní WC a sprchu přímo na pokoji, jsou vybaveny lednicí, televizí a telefonem u lůžka. Výše příspěvků je různá podle počtu lůžek- viz Ceník

Rehabilitační režim

Na lůžkovém oddělení probíhá individuální rehabilitace pod vedením odborných specialistů podle typu postižení či operačního výkonu. Vedle toho probíhá rehabilitace na automatických cvičebních pomůckách, cvičení pacientů ve skupinách a jsou aplikovány předepsané procedury.

Stravování

Stravování plně odpovídá současným dietním standardům lůžkového nemocničního oddělení.